logo

Wieści z budowy CZD

Przy ulicy Wrzoska powstaje nowoczesny szpital dziecięcy. Ma to być jeden z największych tego typu ośrodków w Polsce. Od samego początku realizacji dokumentujemy postępy prac zbierając materiał, z którego powstanie kronika budowy. 

Jednak w multimedialnej dokumentacji nie chodzi jedynie o materiały archiwalne czy organizację wystawy końcowej. Równie ważny jest dobry kontent na potrzeby bieżącej komunikacji. Szczególnie istotny przy realizacji projektów publicznych. Ludzie po prostu chcą wiedzieć jak idą prace przy obiektach, z których w przyszłości mają korzystać. A nic tak dobrze nie zobrazuje sytuacji jak dobre fotografie czy filmowe wieści z budowy. 

Nasza współpraca przy tej inwestycji to doskonały przykład jak można pogodzić często odmienne potrzeby Inwestora i Generalnego Wykonawcy w zakresie komunikacji właśnie. Mając to na uwadze… po prostu tworzymy dwa odmienne pakiety foto/video 🙂 

Tu jeden z cyklu filmów “Wieści z budowy CZD” dedykowany firmie Warbud.

>>

Inwestor: UMWW/ Szpitale Wielkopolskie

Generalny Wykonawca: Warbud.

Zakres GuruMedia: time-lapse długoterminowy; fotografie, ujęcia i zdjęcia z lotu ptaka; filmowa kronika budowy, seria „Wieści z budowy CZD”

Comments are closed.