logo

Warszawski P180

Z radością przedstawiamy pierwszy z serii spotów dla najnowszej inwestycji Skanska w Warszawie. P180 – bo o nim mowa – to 32 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni biurowej, która powstaje u zbiegu ulic Domaniewskiej i Puławskiej, w sąsiedztwie metra Wilanowska. 

Reprezentacyjna lokalizacja i znakomite połączenie z centrum miasta to atuty widoczne na pierwszy rzut oka. W biurowcu ma także powstać podziemny parking dla rowerów oraz szatnie i łazienki przygotowane z myślą o pracownikach dojeżdżających do pracy jednośladami. I to jest prorowerowa postawa godna naśladowania! 

Jednak to, co wyróżnia najnowszy projekt Skanska, to przede wszystkim zastosowane technologie. Ciekawostką może być zastosowanie w obrębie inwestycji… zielonego betonu, mającego zneutralizować związki azotu pochodzące ze spalin samochodowych. 

Biurowiec zostanie wybudowany zgodnie z wytycznymi WELL. Opracowany przez IWBI (International WELL Building Institute) system certyfikacji ocenia wpływ zastosowanych rozwiązań na zdrowie, samopoczucie fizyczne i psychiczne oraz ogólny komfort użytkowników budynków.

Inwestor będzie się także ubiegał o certyfikaty LEED oraz Obiekt bez Barier. Planowane oddanie do użytku: III kw. 2022 roku.

>>

Inwestor: Skanska Property

Wykonawca: Skanska

Projektant: pracownia PRC Architekci

Zakres GuruMedia: time-lapse długoterminowy; ujęcia dron, zdjęcia z lotu ptaka; filmowa kronika budowy, spoty co słychać na budowie

Comments are closed.