SKANSKA P180

P180 to projekt biurowy firmy Skanska zrealizowany na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej i Domaniewskiej.

Duży nacisk położono na proekologiczne rozwiązania, nie tylko w zakresie późniejszej eksploatacji budynku, ale także w trakcie samej budowy. 15-kondygnacyjny budynek zaprojektowany przez biuro PRC Architekci to około 32 tys. mkw. powierzchni biurowych spełniających wymagania branżowych certyfikacji, m.in. LEED Platinum, WELL Core & Shell oraz WELL Health-Safety Rating.

Jako GuruMedia byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie fotograficznej i filmowej dokumentacji postępów prac. Wykonaliśmy cykl fotoreportaży z placu budowy i sesję zdjęciową ukończonego obiektu. Na cele kroniki budowy zrealizowaliśmy długoterminowy time-lapse z  jednego systemu do zdjęć poklatkowych oraz ujęcia z drona.

System Time-Lapse z podglądem online 4K

Nasze systemy nie tylko pozwalają na rejestrację wysokiej rozdzielczości zdjęć. To także podgląd online budowy w jakości 4K także ze smartfona.

p180 skanska z drona warszawa
Dron Warszawa

4 filmy z budowy

Przygotowaliśmy dla Inwestora 4 krótkie filmy z budowy, które były promowane na kanałach social media oraz w mediach tradycyjnych

Rozwiązania prośrodowiskowe w budownictwie

Przy budowie P180 po raz pierwszy w Europie Centralnej wykorzystana została autorska mieszkanka betonowa o obniżonej emisyjności firmy CEMEX. O tym i innych nowatorskich rozwiązaniach opowiedzieli Lider Projektu Przemysław Plichta i Piotr Cencek.

Wylewanie Płyty Fundamentowej

W ramach realizacji materiałów video z postępów prac wykorzystaliśmy szereg rozwiązań, w tym krótkoterminowe time-lapsy wygenerowane z GuruMedia Time-Lapse System.

Wiecha na P180

Biurowiec P180 przy stacji metra Wilanowska w Warszawie osiągnął docelową wysokość. Na 55 metrze została zawieszona symboliczna wiecha.

Construction Time-Lapse 8K Footage

Nasze  GuruMedia Time-Lapse System Camera pracują w rozdzielczości nawet do 52mln pixeli!

Film końcowy przygotowany wg wytycznych klienta