3 T OFFICE GDYNIA

Największa biurowa inwestycja w Gdyni

W sąsiedztwie Gdynia Areny i Narodowego Stadionu Rugby przy ul. Kazimierza Górskiego powstał największy kompleks biurowy miasta – 3T Office Park.

Koncepcja architektoniczna powstała w pracowni AHR Architects. Obiekt składa się z trzech wież – najwyższa ma 50 metrów, dwie niższe po 39 metrów wysokości. Zostały one połączone naziemnymi łącznikami i zielonymi tarasami widokowymi. Pod budynkami znalazła się dwupoziomowa hala garażowa z miejscami na ponad 400 samochodów i 250 rowerów

3T Office Park to rekordzista wśród gdyńskich biurowców – obiekt dysponuje 54 tysiącami m² powierzchni użytkowej, w tym 38 tysiącami m² powierzchni najmu w standardzie klasy A+.

Biurowiec otrzymał certyfikat „Obiekt bez barier” i certyfikat BREEAM z oceną Excellent, a władze Gdyni uznały 3T Office Park za najlepszą inwestycję 2021 roku.

Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu 2019 roku i trwały do II kw. 2021 roku.

 

WYKONAWCA
PORR
ZAKRES GURUMEDIA
rejestracja Time-Lapse 8K, 3 krótkie formy video z postępów prac na budowie, profesjonalne sesje zdjęciowe z postępów prac; zdjęcia z drona; finalny film z ujęciami z drona i Time-Lapse 8K; fotografia ukończonego obiektu na potrzeby press pack
DRONE OPERATOR
Kuba Markiewicz

Końcowy film