logo

Polska siedziba DSV zachwyca

Fotografia architektury Warszawa

Przy ulicy Taśmowej w Warszawie ukończono budowę polskiej siedziby międzynarodowego giganta spedycji – DSV. Skandynawski rodowód firmy podkreśla wygląd nowego obiektu. Ten nowoczesny, siedmiokondygnacyjny budynek to dziś niezaprzeczalnie perła mokotowskiego zagłębia biurowego.

Nowe biuro jest w stanie pomieścić ponad 1500 pracowników, na których – oprócz ergonomicznych przestrzeni pracy – czekają 130 sale konferencyjne, miejsca warsztatowe, sale szkoleniowe, audytorium, kantyna, siłownia i parking rowerowy. Lokalizacja umożliwia też szybki dostęp do lotniska.

Jako GuruMedia byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie fotograficznej i filmowej dokumentacji postępów prac. Wykonaliśmy cykl fotoreportaży z placu budowy i sesję zdjęciową ukończonego obiektu. Na cele kroniki budowy wykonaliśmy długoterminowy time-lapse z dwóch systemów do zdjęć poklatkowych oraz ujęcia z drona.

>
Inwestor: DSV
Wykonawca: konsorcjum FineTech Construction oraz Fundamental Group
Projektant: PLH Arkitekter A/S (koncepcja) # APA Wojciechowski (Projekt budowlany).
Zakres GuruMedia: time-lapse długoterminowy; ujęcia i zdjęcia z lotu ptaka; filmowa kronika budowy, spoty “Co słychać na budowie”, fotoreportaż z placu budowy; filmowa kronika budowy

Comments are closed.