Historia firmy

Do sukcesu niezbędna jest technika, cierpliwość, głód wiedzy, wyczucie estetyki i coś, co znawcy nazywają Tym błyskiem w oku.

Firma GuruMedia powstała w sierpniu 2011 roku. Kilka tygodni później przekonaliśmy inwestorów Zintegrowanego Centrum Komunikacyjno-Handlowego w Poznaniu do dokumentacji budowy. Przez ponad dwa lata regularnie dostarczaliśmy wysokiej jakości materiały filmowe i fotograficzne, które spółka TriGranit wykorzystywała w komunikacji z otoczeniem. To właśnie wtedy zarejestrowaliśmy pierwszy z Polsce time-lapse 4K.

Od tamtego czasu spędziliśmy na budowach setki godzin, doskonaląc warsztat i wgryzając się w charakter przedsięwzięć deweloperskich. Zjeździliśmy piękną Polskę wzdłuż i wszerz. Pracowaliśmy w prażącym słońcu, w deszczu, czy mrozie ścinającym z nóg. Czasem było bardzo trudno, innym razem mega przyjemnie.

Dziś śmiało możemy powiedzieć, że naprawdę znamy się na multimedialnej dokumentacji inwestycji. I wcale nie zamierzamy zwalniać tempa 😉

Guru w liczbach
0
Systemów Time-Lapse 8K
w całej Polsce
0
Projektów
Tyle zakończonych sukcesem projektów mamy na swoim koncie. To dla nas ogromna radość i powód do dumy.
0
Zdjęć dziennie
Tyle zdjęć dziennie wykonują nasze systemy do zdjęć poklatkowych na budowach w całej Polsce.
Nasze specjalności
Time-lapse długoterminowy

Długoterminowe time-lapsy, czyli
fotografia poklatkowa

Film z budowy

Dokumentacja filmowa
trwających procesów budowlanych

Fotografia architektury

Fotorelacje z trwających prac budowlanych
Fotografia na potrzeby wizualizacji
Zdjęcia nieruchomości
Sesje wnętrz

Klienci

Skanska, ZRK DOM, Awbud, Anwil, Orbis, Trigranit, PKP S.A., Warbud, SMA Magnetics, GLP, Budimex, Projprzem, Alstal, PHN, Colliers, Yareal, Profbud, Solaris, Energa, Gülermak, PORR, Erbud, Acciona, Doraco, Panattoni, Strabag, Castorama, Stary Browar, 3T, Agrobex…

Porozmawiajmy o naszym wspólnym projekcie!

Kontakt