logo

O nas

0

zakończonych projektów

0

kamer time-lapse na budowie

0

zdjęć dziennie

0

lokalizacje w całej Polsce

Historia firmy

Nasze osiągnięcia

Firma GuruMedia powstała w sierpniu 2011 roku. Kilka tygodni później przekonaliśmy inwestorów Zintegrowanego Centrum Komunikacyjno-Handlowego w Poznaniu do dokumentacji budowy. Przez ponad dwa lata regularnie dostarczaliśmy wysokiej jakości materiały filmowe i fotograficzne, które spółka TriGranit wykorzystywała w komunikacji z otoczeniem. To właśnie wtedy zarejestrowaliśmy pierwszy z Polsce time-lapse 4K.

Od tamtego czasu spędziliśmy na budowach setki godzin, doskonaląc warsztat i wgryzając się w charakter przedsięwzięć deweloperskich. Zjeździliśmy piękną Polskę wzdłuż i wszerz. Pracowaliśmy w prażącym słońcu, w deszczu, czy mrozie ścinającym z nóg. Czasem było bardzo trudno, innym razem mega przyjemnie.

Dziś śmiało możemy powiedzieć, że naprawdę znamy się na multimedialnej dokumentacji inwestycji. I wcale nie zamierzamy zwalniać tempa ;)

Wspieramy Inwestorów

od startu inwestycji

Kompleksowe podejście do działań promocyjnych to klucz do sukcesu. 

Realizujemy pełen pakiet multimediów, które pomagają budować harmonijny przekaz już od początkowego stadium inwestycji. 

Doświadczenie

Komunikacja inwestycji

poprzez profesjonalne multimedia

Wierzymy w profesjonalizm i szczerą komunikację.  Nasze filmy z placów budowy obejrzało ponad milion widzów! Fotografie dokumentujące postępy prac były publikowane w mediach elektronicznych oraz drukowane w czasopismach lokalnych i branżowych.

A wszystko to bez dodatkowych kosztów poniesionych przez Inwestora.

Czy to nie jest argument za tym, aby postawić na profesjonalne multimedia?

Wypełnij brief

Guru Media Time-Lapse System ©

Przy produkcji filmów poklatkowych wykorzystujemy GuruMedia Time-Lapse System ©. To autorskie rozwiązanie, oparte o aparaty DSLR, pozwala pozyskać doskonałej jakości materiał wyjściowy oraz zapewnia pełną kontrolę na każdym etapie. Dzięki temu dostarczamy naszym Partnerom time-lapse na najwyższym poziomie.

  • Doskonała jakość materiału wyjściowego
  • Dopasowanie obiektywu odpowiedniego dla danej lokacji
  • Podgląd ostatnio wykonanych zdjęć
  • Zmiana częstotliwości wykonywanych zdjęć
  • Sterowanie on-line

Wspólne projekty

Wprawdzie nie jesteśmy specami od coachingu, ale wiemy jak ważna jest dobra komunikacja i jasno określone cele. Rozmawiamy, doradzamy na każdym kroku i wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania.
Dzięki temu mamy na swoim koncie współpracę z wiodącymi firmami, które doceniają nasze usługi.