Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka 50/50

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka

Budowa Szpitala Pediatrycznego w Poznaniu to doskonały przykład na wykorzystanie modelu 50/50, czyli podziale kosztów usług foto/video pomiędzy Inwestora i Generalnego Wykonawcę. 

Jest to też dowód na to, że przy tak newralgcznych projektach warto postawić na regularną komunikację z otoczeniem.

Placówka z komfortowymi salami dla 354 małych pacjentów, kilkunastoma poradniami specjalistycznymi i pierwszym w Wielkopolsce SORem dziecięcym to dziś jeden z najnowocześniejszych szpitali pediatrycznych w Polsce. 

Pod koniec grudnia 2021 podpisany został protokół końcowy odbioru obiektu, a tym samym teren budowy opuszcza firma Warbud – Generalny Wykonawca obiektu. 

Przez prawie trzy lata towarzyszyliśmy ekipie budowlanej rejestrując długoterminowy time-lapse oraz regularnie dostarczając filmowe wieści z budowy, na potrzeby 

Fotoreportaż z placu budowy

Regularnie wykonywane zdjęcia nie tylko sprawdziły się jako dokumentacja projektu na potrzeby wewnętrzne oraz rozliczeniowe, ale stanowiły świetny materiał ilustrujący do komunikatów prasowych.

#zdjęciazbudowy #fotoreportaż #dronPoznań #presspack

Filmy z budowy

Aby przybliżyć proces powstawania obiektu regularnie odwiedzaliśmy ekipę budowlaną z kamerą, przygotowując cykl spotów „Wieści z budowy”. Przedstawiciele Wykonawcy opowiadali o zaawansowaniu robót i zastosowanych rozwiązaniach.

Filmy pojawiały się na kanałach social media Zamawiających oraz w mediach tradycyjnych.

#filmzbudowy #produkcjafilmowaPoznań

Comments are closed