Marketing firm i produktów

Filmy produktowe, instruktażowe, prezentacje multimedialne czy animowane infografiki to narzędzia, których chętnie używają nowoczesne przedsiębiorstwa.

 

 

Nasze usługi:

 

Film wizerunkowy

Film przedstawiający firmę czy organizację podnosi jej wiarygodność, dlatego jest doskonałym narzędziem do budowania silnych relacji z Klientem.

Zdjęcia i film z lotu ptaka

Latamy profesjonalnymi dronami, wykonujemy zdjęcia i filmy w rozdzielczości 4k.
U nas obraz się nie trzęsie!

Spoty reklamowe

Zaprezentuj swój produkt, czy usługę w ciekawy sposób i wykorzystaj nieograniczone możliwości jakie daje videomarketing.
Krótszą formą spotu reklamowego jest billboard sponsorski.

Fotografia korporacyjna

Zdjęcia osób reprezentujących firmę to często pierwszy element komunikacji z otoczeniem. Warto aby były dobrze wykonane. Robimy zdjęcia indywidualne oraz grupowe. Szukamy rozwiązań najlepiej oddających profil firmy i jej pracowników.

PANORAMY 360°

Panoramy sferyczne to najlepszy sposób na oddanie atmosfery miejsca. Wykorzystaj możliwości jakie daje nowoczesna technika i zaproś swoich potencjalnych Klientów na niezapomniany wirtualny spacer.

Grafika

Projektujemy na potrzeby druku i internetu. Na swoim koncie mamy także przygotowanie scenografii dużego eventu.

Infografiki i animacje

Animacje poklatkowe, rysunkowe i videoinfografiki to jedne z najatrakcyjniejszych sposobów prezentacji nawet najbardziej skomplikowanych treści.

Prezentacje multimedialne

Prezentacja multimedialna to alternatywa dla nudnych opisów w Power Poincie. Połączenie obrazu filmowego, animacji, zdjęć i grafiki, jako doskonałe medium marketingowe, wzbogaci prelekcję, stoisko targowe, czy firmową stronę.

Media

Profesjonalne przygotowanie i prowadzenie kanałów do kontaktu z otoczeniem.

 

 

Nie zostawaj w tyle i już dziś skorzystaj z możliwości jakie daje videomarketing! Pokaż swoje usługi i produkty z jak najlepszej strony.

 

 

 

 

Odezwij się do nas i zaproponuj kolejną przygodę!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

 

Zostaliśmy docenieni przez największe firmy w Europie i w Polsce.