marketing centrów handlowych

Efektywne działania marketingowe wymagają ciągłego poszerzania horyzontów i odwagi w podejmowaniu innowacyjnych rozwiązań. Standardowe formy reklamy są drogie i mało skuteczne.

 

Jeśli zależy Ci na autentycznym angażowaniu Klientów, budowaniu trwałych relacji i chciałbyś podążać za globalnymi trendami – dobrze trafiłeś!

 

 

Tworzymy

 

 

 

Angażujące formy marketingu

Content marketing to klucz do biznesowego sukcesu. Unikalne, dobrej jakości, spójne treści angażują i budują historię Marki. Tworzymy artykuły na potrzeby www, newslettery oraz content multimedialny do wykorzystania w kanałach społecznościowych.

Profesjonalne multimedia

Globalne trendy nie pozostawiają wątpliwości – warto inwestować w niestandardowe formy komunikacji i dobre treści w Internecie. Wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia, profesjonalne filmy, filmy poklatkowe Time-Lapse, ujęcia z lotu ptaka, animacje, prezentacje, infografiki. Wszystko, co pomoże Ci w innowacyjnej promocji.

Pozytywne relacje z otoczeniem

Wierzymy w szczerość przekazu i nieszablonowe rozwiązania. Pomagamy Markom w prowadzeniu dialogu z Klientami i zdobywaniu ich lojalności. Social media, media relations, doradztwo.

Kompleksowe kampanie promocyjne i reklamowe

Kreacja, produkcja, określenie targetu, wdrożenie, optymalizacja, efekty. Adwords, Facebook Ads, spoty reklamowe na YouTube, NK.pl, Instagram, media lokalne i branżowe.
To kosztuje mniej niż myślisz!


 

Odezwij się do nas i zaproponuj kolejną przygodę!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

 

Zostaliśmy docenieni przez największe firmy w Europie i w Polsce.