Time Lapse Dokumentacja inwestycji, budowy czy nieruchomości techniką time-lapse z lotu ptaka

Jesteśmy liderem w multimedialnej obsłudze inwestycji budowlanych.

W ciągu ostatnich kilku lat spędziliśmy na budowach setki godzin wdrażając się w specyfikę tego typu przedsięwzięć i opracowując najlepsze rozwiązania filmów z budowy.

Jako pierwsi w Polsce wykonaliśmy Time Lapse inwestycji budowlanej w rozdzielczości 4K.

Timelapse, czy Hyper-Lapse to doskonałe sposoby na niebanalne przedstawienie żmudnych procesów. Technika polega na fotografowaniu obiektu w określonych odstępach czasu, a następnie połączeniu zdjęć w jedną całość. Dzięki temu uzyskujemy płynny obraz i nawet w krótkim filmie z budowy jesteśmy w stanie zamieścić mnóstwo informacji. Krok dalej idzie technika hyperlapse, w której pomiędzy klatkami aparat delikatnie zmienia pozycję.

Obie metody są czasochłonne – na kilka sekund filmu składa się kilkaset zdjęć. Jednak to właśnie timelapse jest techniką, która – niezależnie od tematu – zawsze wywołuje efekt WOW!

W naszych realizacjach filmów z budowy wykorzystujemy również Slow Motion czy Tilt-Shift. Wykonujemy loty profesjonalnym dronem, zajmujemy się pełną postprodukcją materiału, wraz z udźwiękowieniem, koloryzacją, elementami motion graphic oraz dostarczamy wysokiej jakości zdjęcia.

Jednym słowem – realizujemy pełen pakiet multimediów, które są doskonałym narzędziem komunikacji marketingowej.
Posiadamy ponad 5 letnie doświadczenie w produkcji filmów dokumentujących inwestycje budowlane oraz procesy produkcyjne.
Nasze filmy obejrzało ponad 1 mln widzów.

Do tej pory współpracowaliśmy lub współpracujemy z największymi firmami w Polsce, takimi jak PKP SA, Budimex, Awbud, Philips, Polferries, Grontmij, Trigranit. I – proszę sobie wyobrazić – wszyscy są bardzo zadowoleni 🙂

 

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego projektu!
Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości